Gelecek Seminerlerimiz
İnternet ve Bilgisayar Oyunları Bağımlılığı – 4 Mart 2021, Perşembe, 08:00 PM PST

İnternet ve Bilgisayar Oyunları Bağımlılığı – 4 Mart 2021, Perşembe, 08:00 PM PST

Ceyda Tahincioğlu, Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans ve Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora mezunu Ceyda Tahincioğlu, günümüzde Psikoterapist olarak hizmet vermektedir. Ceyda Tahincioğlu’nun uzmanlık alanları bilgisayar ve internet bağımlılıkları ve kaygı bozukluklarıdır. Bilişsel Davranışçı terapi, EMDR ve Hipnoterapi yönelimli terapiler yapmaktadır. Türkiye’de sıkça eğitim ve seminerlerde yer almaktadır. Amerika’ya yerleşmeden önce Maltepe Üniversite’sinde eğitim görevlisi olarak hizmet vermiştir.

SEMİNERDE PAYLAŞILACAK KONULAR:

  • Bağımlılık nedir?
  • İnternet ve Bilgisayar Oyunları Bağımlılık kriterleri nelerdir?
  • Bireyi çevrim içi oyun oynamaya yönelten motivasyonlar nelerdir?
  • Bilgisayar oyunları oynama bozukluğu olan bireyler ve aileleri için öneriler.

Bu seminerde yukarıdaki konular ele alınacaktır. İnternet ve bilgisayar oyunları oynama bozukluğu ile başa çıkma konusunda ailelere öneriler sunulacaktır.

Zoom’a Katılım Linki
https://zoom.us/j/92353899649?pwd=bHhhaWtjV3lOM21JQ0piZDIrRDNzUT09

Zoom ID: 923 5389 9649
Şifre: octs

Seminerlerimiz kayıt edilerek okulumuzun Youtube kanalında yayınlanacaktır. Okulumuzun Youtube kanalına https://www.youtube.com/channel/UCkngHnjybgdGtA96K1Nk0ww linkinden ulaşabilirsiniz.

Seminerimiz ücretsizdir. Ancak okulumuza destek olmak isterseniz aşağıdaki Donate linkini kullanarak okulumuza bağışta bulunabilirsiniz.